V petek, 4. 9. 2020, smo na OŠ Milke Šobar – Nataše izvedli tehniški dan, v okviru katerega so na šoli potekale mavrične delavnice. Učenci so ustvarjali v različnih likovnih tehnikah na temo mavrice in nastala so čudovita, seveda barvita likovna dela, katerih barve nam niso polepšale zgolj današnjega dne, temveč nam bodo nasmehe na obrazih slikale še kar nekaj časa, saj si bomo z nastalimi izdelki barvno popestrili marsikateri kotiček na šoli.
Tehniški dan pa smo namenili tudi izdelavi videa za projekt Video S-factor, katerega organizator, koordinator in izvajalec je OŠ Milke Šobar – Nataše. Projekt promovira inkluzijo mladih oseb s posebnimi potrebami skozi uprizoritvene umetnosti in izdelovanje filmov, glavni poudarek projekta pa je na videu kot orodju inkluzije s predstavitvijo izdelanih videov v javnost širiti zavedanje o zmožnostih in ustvarjalnostih oseb s posebnimi potrebami.