V ponedeljek, 1. 6. 2022, nas je Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar iz Varaždina povabil na slavnostno proslavo 90. obletnice delovanja. V Hrvaškem narodnem gledališču Varaždin smo si ogledali vrhunski program, ki so ga pripravili učenci in učitelji, nato je sledil voden ogled prostorov šole, za konec pa smo se ob pogostitvi dogovorili za prihodnje sodelovanje.

Kolegom iz Centra Varaždin ponovno čestitamo ob obletnici in se jim zahvaljujemo za čudovit sprejem.

U ponedjeljak, 1. 6. 2022, smo se odazvali pozivnici Centra za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar iz Varaždina, koji je slavio 90. obljetnicu djelovanja. U Hrvatskom narodnom kazalištu smo bili svjedoci vrhunskog programa, kojeg su pripremili učitelji i učenici, a potom je slijedilo i vođeno razgledavanje škole, prilikom kojeg smo razgovarali o budućem sudjelovanju.

Još jednom koristimo priliku, da kolegama iz Centra Varaždin čestitamo na obljetnici te se zahvalimo za divan prijem.