V ponedeljek, 13. 3. 2023, so se učenci OŠ Milke Šobar – Nataše odpravili na Roglo, kjer je potekalo državno prvenstvo v alpskem smučanju za osnovne šole s prilagojenim programom.

Našo šolo so zastopali David Hudorovac, Marcel Kosec, Rok Puhek, Laren Joh, Rok Perko, Domen Matkovič, David Simonič, Gaia Planinc, Genta Aliti in Sabina Matkovič.

Kljub temu da smo v letošnjem letu nekoliko manj trenirali, so se naši učenci na belih strminah odlično odrezali in naši šoli prismučali 2. mesto v državi.

Med posameznicami sta se najboljše izkazali Genta, ki je osvojila 3. mesto, in Gaia, ki je že drugo leto zapored postala državna podprvakinja.

Ponosni čestitamo svojim učencem za odlične rezultate in, najpomembneje, za njihov pogum.