V torek, 16. 1. 2024, so se učenci V. stopnje posebnega programa vzgoje in izobraževanja v Knjižnici Črnomelj predstavili s svojimi likovnimi izdelki. Na ta dan je namreč potekala otvoritev razstave v okviru projekta »Talenti«. Gre za serijo razstav mladih likovnikov belokranjskih osnovnih šol ter srednje šole, ki poteka pod okriljem Knjižnice Črnomelj. Dela učencev OŠ Milke Šobar – Nataše bodo za ogled na voljo en mesec, in sicer v prostorih črnomaljske knjižnice. Razstava je bila pripravljena pod mentorstvom Naceta Mirosavljevića, v sodelovanju s strokovno komisijo, ki so jo sestavljali akademski slikar Robert Lozar in profesorici likovne umetnosti Špela Vraničar in Jasmina Strugar. Lepo vabljeni k ogledu!